DRAŽICE OKC 200 NTRR/BP
Smaltovaný zásobník DRAŽICE OKC 200 NTRR/BP k postavení na zem je s dvěma výměníky pro ohřev TUV z externích zdrojů. Zásobník je možno doplnit o elektrickou topnou jednotku. Zásobník je vybaven regulací teploty TUV (termostat pro ovládání trojcestného ventilu nebo oběhového čerpadla) pro napětí 230 V/50 Hz, pojistným ventilem a vývodem pro cirkulaci.
Tento ohřívač vody je izolován polyuretanovou izolací (průměrně 42 mm), která zaručuje nízké teplotní ztráty.
V dolní části zásobníku je umístěn revizní přírubový otvor pro čištění vnitřku nádoby a případné vložení pomocného elektrického ohřevu řady TPK z příslušenství.
Doporučujeme systém doplnit o expanzní nádobu Refix 12/10.
DRAŽICE OKCE 200 NTRR/BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, svislý, válec, boční vývody |
| Vnitřní nádoba: |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon při použití výměníků: | 24 + 24 kW |
| Doba ohřevu výměníky z 10°C na 60°C při dostatečně výkonném zdroji: | 14 +14 minut |
| Teplosměnná plocha výměníků: | 1,0 + 1,0 m2 |
| Nominální výkon při použití elektrické topné jednotky: | dle použitého tělesa z příslušenství (objednává se samostatně) |
| Objem: | 200 litrů |
| Připojovací napětí: |
dle použití příslušenství |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Výška: | 1356 mm |
| Šířka: | 584 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Hrdlo pro připojení cirkulace: | ANO |
| Statická ztráta: | 82 W |
| Třída energetické účinnosti: | C |
DRAŽICE OKCE 200 NTRR/BP
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Jsme pyšni, že Vám můžeme nabídnout:
* bohatý sortiment ohřívačů vody
* jedinečný systém topných keramických těles
* vynikající kvalitu výrobků
* bezstarostný servis po celou dobu životnosti výrobku.
I naše firma Vám nabízí jedinečné bojlery DZ Dražice za skvělé ceny.
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |