DRAŽICE OKC 160/1m2 2/6 kW
- svislá montáž
- možnost instalace v blízkosti odběrných míst
- vhodný ke kotlům (i kondenzačním)
Elektrický ohřívač vody DRAŽICE OKC 160/1m2 2/6 kW vyniká dvoukruhovým zapojením s rychloohřevem vody. Topné těleso je vyrobené z keramiky, což výrazně prodlužuje životnost ohřívače. Vysoce kvalitní izolace Covestro zajišťuje nízké tepelné ztráty a minimální provozní náklady. Teplotní rozsah ohřívané vody je od 5 do 80 °C. Ohřívač má možnost využití přebytků elektrické energie z fotovoltaické elektrárny, možnost dálkového spuštění rychloohřevu externím spínačem a je vhodný ke kotlům (i kondenzačním).
DRAŽICE OKC 160/1m2 2/6 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 2200 / 6600 W |
| Hrdlo pro cirkulaci: |
ANO |
| Objem: | 147 litrů |
| Připojovací napětí: |
3/N/PE ~ 400V/50Hz (3fáze) |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Hmotnost bez vody: |
71 kg |
| Doba ohřevu z 10 °C na 60 °C těleso 6600W: |
1,4 hodin |
| Výška: | 1255 mm |
| Šířka: | 524 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ano |
DRAŽICE OKC 160/1m2 2/6 kW
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Provádíme i odbornou montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Šířka bojleru | 52,0 cm |
| Výška bojleru | 126,0 cm |
| Hloubka bojleru | 52,0 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 160 l |