Dražice Multisplit Air Plus 3 Out (7,2KW)
- pouze venkovní jednotka
Venkovní jednotka multisplit klimatizace Dražice Multisplit Air Plus 3 Out (7,2KW) pro tři vnitřní jednotky, které jsou dodávány zvlášť. S nejmodernější inverterovou technologií podle potřeby chladí nebo vytápí na požadovanou teplotu v rozsahu -15 °C až +45 °C. Mezi další funkce klimatizace patří ventilace a odvlhčení. Tichý režim a možnost načasování automatického startu, stejně jako funkce SLEEP pro odložené vypnutí chlazení.
Dražice Multisplit Air Plus 3 Out (7,2KW)
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Energetická třída chlazení / vytápění | A++ / A+ |
| Výkon chlazení | 7,2 kW |
| Výkon vytápění | 5,5 kW |
| Akustický výkon venkovní jednotky dB | 59 |
| Akustický výkon vnitřní jednotky dB | 40 |
| Pro obytnou plochu: | 55-70 m2 |
| Kompresor | Inverter ULTRA DC |
| Chladivo | R32 |
| Rozměry venkovní jednotky (v x š x h) | 670 x 860 x 310 mm |
| Možnost připojení vnitřní jednotky | oboustranné |
| Hmotnost venkovní / vnitřní jednotky | 49 / 3x10 kg |
Dražice Multisplit Air Plus 3 Out (7,2KW)
Propojovací potrubí není součástí klimatizace.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ