Dražice Multisplit Air Plus 4 Out (10 KW)
- pouze venkovní jednotka
Venkovní jednotka multisplit klimatizace Dražice Multisplit Air Plus 4 Out (10 KW) pro čtyři vnitřní jednotky, které jsou dodávány zvlášť. S nejmodernější inverterovou technologií podle potřeby chladí nebo vytápí na požadovanou teplotu v rozsahu -15 °C až +45 °C. Mezi další funkce klimatizace patří ventilace a odvlhčení. Tichý režim a možnost načasování automatického startu, stejně jako funkce SLEEP pro odložené vypnutí chlazení.
Dražice Multisplit Air Plus 4 Out (10 KW)
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Energetická třída chlazení / vytápění | A++ / A+ |
| Výkon chlazení | 10 kW |
| Výkon vytápění | 8 kW |
| Akustický výkon venkovní jednotky dB | 60 |
| Akustický výkon vnitřní jednotky dB | 44 |
| Kompresor | Inverter ULTRA DC |
| Chladivo | R32 |
| Rozměry venkovní jednotky (v x š x h) | 840 x 950 x 340 mm |
| Možnost připojení vnitřní jednotky | oboustranné |
| Hmotnost venkovní / vnitřní jednotky | 73 / 4x10 kg |
Dražice Multisplit Air Plus 4 Out (10 KW)
Propojovací potrubí není součástí klimatizace.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ