Elektronicky řízený komfortní průtokový ohřívač DCX NEXT ELECTRONICS MPS® s dotykovými tlačítky. Jedním tlačítkem ovládáte rychle a snadno pět nastavených úrovní teploty vody 35 °C, 38 °C, 42 °C, 48 °C a 55 °C.
Velmi nízký průtok pro sepnutí od hodnoty 1,5 l/min díky inovativní technologii proudění vody. Elektronický bezpečnostní systém s detekcí vzduchových bublin ve vodě, teplotní a tlaková pojistka.
Multiple Power System MPS® pro volitelné nastavení maximálního výkonu při instalaci ( 18, 21, 24, 27 kW), připojení vody pod omítku se závity 1/2“, elektrické krytí IP 25.
CLAGE DCX NEXT ELECTRONICS MPS®
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | horní |
| Baterie: |
Ne |
| Typ instalace: | otevřená nebo tlaková |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo, sprcha (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Uživatelské nastavení teploty: | 35-38-42-48-55 °C |
| Průtok TUV při ohřevu o 28°C: | 9,2/ 10,7/ 12,3/ 13,8 l/min. |
| Připojovací napětí: | 11/13kW/400V- 3x16A/3x25A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 18/21/24/27 kW |
| LCD displej: |
Ne / LED diody informující o teplotě dodávané vody |
| Stupeň krytí: | IP25 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 468 x 239 x 96 mm |
| Energetickán třída: | A |
CLAGE DCX NEXT ELECTRONICS MPS®
Výhody pro Vás:
Instruktážní video k výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ