DAL ZOTTO Rosi bílá
- černý smalt, bílá keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina smalt, keramika maiolica bílá |
| Rozsah výkonu: | 6 - 7,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 82,2 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 172 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 840 x 460 x 495 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,7 kg/h |
DAL ZOTTO Rosi bílá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ