CLAGE MCX 4 s ovládáním teploty na čelním krytu
Malý elektronický průtokový ohřívač vody s vysoce efektivním systémem ohřevu vody pro použití k umyvadlu nebo dřezu. Malý přístroj se stylovým designem je vybaven vyspělou řídící elektronikou. Volba teploty pomocí dotykového tlačítka na předním krytu. Tři stupně 35°C, 38°C, 45°C. Výkon je regulován automaticky podle okamžitého průtoku vody a zvolené teploty. Udržuje nastavenou výstupní teplotu při jakémkoliv průtoku. Konstrukce je zaměřena na maximální úsporu energie při každodenním provozu.V kombinaci s ekonomickým seřízením průtoku, spotřebič zajišťuje maximální energetickou účinnost.
Upozornění – nelze připojit do běžné elektrické zásuvky, připojuje se pomocí svorkovnice v rozvodové krabici. Elektrické připojení ponechte vždy na odborné firmě.
CLAGE MCX4
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | pod umyvadlo |
| Baterie: |
Ne |
| Typ instalace: | otevřená, k odběrnému místu |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 4,4kW/230V - 1x20A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 4,4kW |
| Grafický displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 135 x 186 x 87 mm |
CLAGE MCX4
Instruktážní video výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ