CLAGE MCX/Blue Upozornění – nelze připojit do běžné elektrické zásuvky, připojuje se pomocí svorkovnice v rozvodové krabici. Elektrické připojení ponechte vždy na odborné firmě.
Malý elektronický průtokový ohřívač vody s vysoce efektivním systémem ohřevu vody pro použití k umyvadlu nebo dřezu. Voda přichází po ohřevu do styku pouze s díly, které neobsahují nikl. Intuitivní nastavení baterie s optimální teplotou je ve střední poloze ovládací páky. Tlačítkový panel s barevnými LED diodami díky němuž se nastaví teploty vody 35 °C, 38 °C nebo max. 45 °C. Výška baterie je 151 mm a osová rozteč baterie a výtokového ústí je 112 mm.
CLAGE MCX/Blue
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | pod umyvadlo |
| Baterie: |
ANO - |
| Typ instalace: | otevřená, k odběrnému místu |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 3,5kW/230V - 1x16A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 3,5kW |
| Grafický displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 135 x 186 x 87 mm |
CLAGE MCX/Blue
Instruktážní video výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ