CLAGE MBX 7 Shower - elektronicky řízená sprchová sestava
CLAGE MBX 7 Shower je elektronicky řízená sprchová sestava pro zásobování jednoho odběrového místa s vysoce efektivním topným tělesem, které zaručuje okamžitě teplou vodu. Kompletní sprchovací zařízení MBX 4 Shower se dodává včetně posuvného držáku sprchy a pákové baterie. Voda přitékající do armatury je bezprostředně ohřívána a nezůstává ohřátá v nádrži jako je tomu u zásobníkových ohřívačů. Teplá voda je k dispozici ihned a po neomezeně dlouhou dobu. Umístění průtokového ohřívače v bezprostřední blízkosti místa pro odběr minimalizuje ztráty při provozu.
Ohřívač vody je určený pro pevné připojení (ne do zásuvky) přívodním kabelem o délce 65 cm. Elektrické připojení ponechte vždy na odborné firmě.
CLAGE MBX 7 Shower
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | horní |
| Baterie: |
Ano |
| Typ instalace: | otevřená, k odběrnému místu |
| Typ odběrného místa: |
sprcha |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 6,5 kW/400 V - 2x16 A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 6,5 kW |
| Grafický displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP25 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 135 x 186 x 87 mm |
CLAGE MBX 7 Shower
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ