Elektronicky řízený komfortní průtokový ohřívač CLAGE DBX 21 NEXT BASITRONIC® 21,0kW bez uživatelského ovládání s regulací teploty na elektronické desce pod krytem přístroje, výrobní seřízení teploty je 50°C.
Vyšší provozní úspornost díky velmi nízkému spínacímu průtoku 1,5 litrů za minutu.
Možnost regulace v rozsahu 30 až 60 °C, automatické přizpůsobení výkonu podle okamžitého průtoku, vysoce efektivní systém ohřevu IES®, ochrana teplotní a tlakovou pojistkou, vodovodní připojení 1/2", volitelné vedení připojovacího kabelu, IP 25.
CLAGE DBX 21 NEXT BASITRONIC® 21,0 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | volitelné |
| Baterie: |
Ne |
| Typ instalace: | tlaková |
| Typ odběrného místa: |
dřez, sprcha, vana (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 21kW/400V- 3x35A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 21kW |
| LCD displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP25 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 468 x 239 x 96 mm |
CLAGE DBX 21 NEXT BASITRONIC
Výhody pro Vás:
Instruktážní video výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ