systém ELEKTRONIC® MPS
Elektronicky řízený průtokový ohřívač střední třídy s univerzálním využitím a moderním designem, který získal celou řadu mezinárodních ocenění za kvalitu a energetickou úspornost. Vhodný pro odběrná místa s vyššími nároky na teplou vodu, například dřez nebo sprchu. Ohřívač je vybaven Systém Multiple Power System MPS® pro elektronickou volbu výkonu 11 nebo 13,5 kW a systémem TWIN TEMPERATURE Control TTC®, který zaručuje přesnou a stabilní teplotu vody podle vašeho nastavení.
CLAGE CEX ELEKTRONIC® MPS
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | horní |
| Baterie: |
Ne |
| Typ instalace: | otevřená nebo tlaková |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo, sprcha (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 400V- 3x16 A / 3x20 A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 11,0 - 13,5 kW |
| Minimální spínací průtok: | 2 l/min. |
| Maximální průtok: | 5 l/min. |
| Jmenovitý proud při 230 V: | 16 A / 20 A |
| Vodovodní přípojky (Závitové přípojky): | G 1/2 |
| LCD displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 294 x 177 x 104 mm |
CLAGE CEX ELEKTRONIC® MPS
Výhody pro Vás:
Instruktážní video výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ