systém ELEKTRONIC®
Zásluhou elektronického řízení výkonu, představuje průtokový ohřívač CLAGE CEX 7-U energeticky úsporný zdroj teplé vody. Výkonný topný blok vodu ohřeje okamžitě během průtoku na předem zvolenou teplotu, zobrazenou na displeji. Plynulou regulaci teploty můžete provádět během provozu, stiskem tlačítek se šipkami na ovládacím LCD panelu. Teplotu můžete také změnit pomocí dvou tlačítek pro uložení vlastní volby do paměti. Výrobní nastavení pamětí je "P1" 35 °C nebo "P2" 48 °C. Ohřívač je vybaven systémem TWIN TEMPERATURE Control TTC®, který zaručuje přesnou a stabilní teplotu vody podle vaší potřeby.
CLAGE CEX 7-U
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | spodní |
| Baterie: |
Ne |
| Typ instalace: | otevřená nebo tlaková |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo, sprcha (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 400V- 3x10 A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 6,9 kW |
| Minimální spínací průtok: | 2 l/min. |
| Maximální průtok: | 4 l/min. |
| Jmenovitý proud při 230 V: | 30 A |
| Vodovodní přípojky (Závitové přípojky): | G 1/2 |
| LCD displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 294 x 177 x 104 mm |
CLAGE CEX 7-U
Výhody pro Vás:
Instruktážní video výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ