Koupelnový ventilátor s nízkou spotřebou jen 8 W, vysokým sacím výkonem 110 m³/h a nízkou hlučností jen 26 dB(A).
Slim Design – nízká čelní mřížka jen 18 mm.
Vysoký sací výkon díky optimalizovanému tvaru výdechu a semiradiální turbíně.
Motor s nízkou spotřebou – jen 8 W Velice nízká hlučnost – jen 26 dB(A)
Napájení: 220-240V 50/60Hz. Bezpečnost: krytí IP-44 a dvojitá izolace (CLASS II) Integrovaná zpětná klapka
Vlastnosti ventilátoru CATA UC 10 BLACK:
| Provedení: | černá barva |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 8 W |
| Otáčky / min.: | 2.200 |
| Max. sací výkon: | 110 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 4 m |
| Hlučnost - 2 m: | 26 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výbava: | bez elektroniky |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ