CATA TF 7600 NEREZ VÝSUVNÝ 600
Vestavná výsuvná digestoř s bezkartáčovým motorem CATA TF 7600 Nerez výsuvný 600 o šířce 60 cm s nerez lištou vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je elektronické s LED displejem. Digestoř má 4 rychlosti + TURBO s výkonem až 710 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 64 dB. Výstupní průměr je 150 mm.Bezkartáčový (brushless) motor CATA BTDCA je konstruovaný tak, aby eliminoval v maximální míře vnitřní tření a tak dosahoval maximálních výkonů při nízké hlučnosti a nízké spotřebě elektrické energie.
CATA TF 7600 Nerez výsuvný 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 710 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 40 - 64 dB |
| Ovládání: | elektronické s LED displejem |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 4 + TURBO |
| Osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 BTDCA x 130 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 14,8 kg |
| Maximální příkon motoru: | 76,1 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | filtr TF 2003 |
CATA TF 7600 Nerez výsuvný 600
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| Ovládání | tlačítkové |