Cata TF 2003 DurAlum Nerez Výsuvná 700
Vestavná výsuvná digestoř CATA TF 2003 DurAlum Nerez Výsuvná 700 o šířce 70 cm vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je mechanické kolébkové. Digestoř má 2 rychlosti s výkonem až 340 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 55 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA TF 2003 DurAlum Nerez Výsuvná 700
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | DurAlum (bezotiskový mater.) |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 340 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 45,5 dB - 55 dB |
| Ovládání: | mechanické kolébkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 2 |
| osvětlení: | 2 × LED 4 W |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor tangencial - 80 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 340 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 45,5 dB / 55 dB |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Maximální příkon motoru: | 80 W |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
Filtr CATA TF 2003 |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 70 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Ovládání | tlačítkové |