Komínová digestoř CATA SYGMA VL3 600 o šířce 60 cm je v nerezovém provedení.
Vyniká krásným designovým zpracováním a tenkou linií vzhledu. Ovládání je elektronické (VL3) s modře prosvětlenými tlačítky. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 780 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 67 dB(A), Maximální tlak do odsávání je 405 Pa.
Tato digestoř SYGMA VLS 600 je vybavena časovačem, který umožní digestoř po nastavené době automaticky vypnout (až 15 minut doběh).
Tato digestoř se svým výkonem hodí pro kuchyně o objemu 70-100 m3.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 780 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-67 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x 4 W LED |
| Počet motorů a typ: | BT2 x 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Maximální příkon motoru: | 168,7 W |
| Maximální výstupní tlak: | 405 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Filtr A1 |
odsavač par CATA SYGMA VL3 900
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
K této digestoři nabízíme i systém odtahu.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ