CATA OMEGA Nerez 600
Komínová digestoř CATA OMEGA Nerez 600 o šířce 60 cm je v nerezovém provedení. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 645 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 72 dB.
CATA OMEGA Nerez 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 58 dB - 72 dB (a) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | LED 2 × 3,5 W |
| Počet motorů a typ: | 1 x M3 R × 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Maximální příkon motoru: | 240 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
Filtr V |
CATA OMEGA Nerez 600
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |