Komínová digestoř CATA OMEGA ke zdi, v šířce 60 cm, bílá barva, 1 motor M3R 240 W, 3 rychlosti, 645 m³/h (5 Pa), max. hlučnost 72 dB(A), max. tlak 430 Pa, tlačítkové ovládání, LED osvětlení 2 × 3,5 W.
Recirkulační režim u komínových digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celým krytem komínu. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad komín, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA OMEGA 600 bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 58 - 72 dB(A) |
| Ovládání: | Mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ne |
| Počet motorů a typ: | 1x M3 R × 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 125 mm |
| Hmotnost: | 13,8 kg |
| Maximální příkon motoru: | 240 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ne |
| Energetická třída: | C |
| Typ filtru: |
FILTR V |
CATA OMEGA 600 bílá
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ