Potrubní ventilátor axiální CATA MT - 100 T je malý mezipotrubní ventilátor.
Odsávání přes zeď nebo do kratších potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Ventilátory lze montovat jak ve svislé, tak i v horizontální poloze. Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40°C. Je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z potrubí.
Ventilátor je vyroben z mechanicky odolného termoplastu ABS bílé barvy s vysokou barevnou stálostí.
Výhodou je doběhový časovač 3 - 15 minut.
Ventilátor CATA MT - 100 T
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 15 W |
| Otáčky / min.: | 2.500 |
| Max. sací výkon: | 98 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 3 m |
| Hlučnost - 2 m: | 43 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX2 |
| Výbava: | doběhovž časovač |
| Montážní poloha: | horizontálně i vertikálně |
| Hmotnost: | 1 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ