Moderní desing axiálního ventilátoru CATA LHV 300 je vhodný pro restaurace, bary, spol. prostory. Montáž na zeď i do okna (sada ZDARMA).
Ventilátory lze montovat ve svislé poloze jak na zeď, tak i do okna. Pro montáž do skla je ventilátor opatřen fixační deskou, která zajišťuje pevné oboustranné uchycení na okenní tabuli.
Výhodou je vysoký výkon, kvalita a snadná údržba.
Ventilátor CATA LHV 300
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 315 mm |
| Příkon motoru: | 50 W |
| Otáčky / min.: | 1.050 |
| Max. sací výkon: | 1.450 m³/hod |
| Hlučnost - 2 m: | 47 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Výbava: | sada pro montáž do okna v ceně |
| Montážní poloha: | Na zeď nebo do okna |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ