Stropní digestoř CATA ISLA BENNU 1200 Nerez o šířce 120 cm, nerez, max. výkon 620 m³/h (5 Pa), hlučnost Lw 50 – 67 dB(A), 3 rychlosti + TURBO, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce.
Výstupní průměr 150 mm, možnost práce v odtahovém režimu nebo recirkulačním režimu (při recirkulaci je potřeba přefiltrovaný vzduch vést potrubím k vhodnému místu výdechu zpět do místnosti), úsporné LED osvětlení (LED pásek) 7 W s regulací jasu a volbou teploty bílého světla, elektronické dálkové ovládání, zdarma dálkový ovladač i s bateriemi, zdarma přiloženy montážní konzole, Benefity: stropní digestoř je skrytá ve stropním podhledu a dává tak vyniknout ostatnímu vybavení kuchyně, výdechové hrdlo lze nastavit do 4 směrů, SLIM provedení – nízký profil jen 17 cm.
CATA ISLA BENNU 1200 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 120 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 620 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-67 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické dálkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 1x LED pásek 7,0 W |
| Počet motorů a typ: | 1x S6 × 105 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | uhlíkový filtr BT3 |
CATA ISLA BENNU SLIM 1200 Nerez
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ