Vestavná digestoř CATA GP 75 Nerez 750, šířka: 750 mm (do 900 mm skříňky), provedení nerez, 1 motor BT3 280 W, 3 rychlosti + TURBO, 820 m³/h (5 Pa), max. tlak 470 Pa, max. hlučnost Lw 67 dB(A), elektronické tlačítkové ovládání s LED displejem, 15 min. časovač, úsporná LED světla 2 × 3,5 W s nastavitelnou intenzitou jasu.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA GP 75 Nerez 750
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 75 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 820 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | Elektronické tlačítkové s LED |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ano |
| Počet motorů a typ: | 1x BT3 × 280 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 280 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Typ filtru: |
FILTR C1 |
CATA GP 75 Nerez 750
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ