CATA GL 75 NEREZ 750
Vestavná digestoř CATA GL 75 Nerez 750 o šířce 75 cm je určená k zabudování do skříňky 90 cm. Ovládání je dotekové ( senzorové ) TC4i. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 700 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 67 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA GL 75 Nerez 750
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-67 dB(A) |
| Ovládání: | dotekové ( senzorové ) TC4i |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 4 W LED |
| Počet motorů a typ: | BT2 x 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | filtr BT3 |
CATA GL 75 Nerez 750
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |