CATA GAMMA GLASS VL3 600
Komínová digestoř CATA GAMMA GLASS VL3 600 o šířce 60 cm je v provedení nerez / sklo. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je elektronické VL3 s modře podsvícenými tlačítky. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 645 m3/h a je vybavená dvěmi halogenovými světly. Maximální hlučnost odsavače je 67 dB.
CATA GAMMA GLASS VL3 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez/sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické s podsvícením |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 50 W halogen |
| Počet motorů a typ: | 1 × BT2 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Maximální příkon motoru: | 240 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR A1 |
CATA GAMMA GLASS VL3 Nerez Halogen 600
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | halogen |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |