Vestavná digestoř CATA G 45 Nerez o šířce 45 cm je určená k zabudování do skříňky. Je v provedení nerez. Ovládání je dotykové senzorové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 700 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 67 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA GL 45 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 45 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 335 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 57-62 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové senzorové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 2 |
| osvětlení: | 2 × 5 W LED E-14 |
| Počet motorů a typ: | BT 2 - 1x 100 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | uhlíkový filtr BT3 |
CATA G 45 Nerez
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ