CATA EMPIRE VD 215060 Nerez
Vestavná digestoř CATA EMPIRE VD 215060 Nerez o šířce 60 cm je určená k zabudování do skříňky. Ovládání gestem - digestoř lze vypnout bezkontaktně pohybem ruky a dalším pohybem ji lze opět zapnout (pamatuje si poslední nastavení před vypnutím gestem). Digestoř má 3 rychlosti s výkonem 405 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 44 - 68 dB. Výstupní průměr je 150 mm,možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu. Zdarma redukce na 120 mm a zpětná klapka.
CATA VD 215060 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 405 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 44-68 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické, gestem |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × LED 2 W |
| Počet motorů a typ: | 1 x 102 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm redukce 150 / 120 mm zdarma |
| Hmotnost: | 7,4 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | EMPIRE PR 901000 |
CATA VD 215060 Nerez
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |