CATA EMPIRE VD 202060 Nerez
Vestavná výsuvná digestoř CATA EMPIRE VD 202060 Nerez o šířce 60 cm vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 338 m3/h a je vybavená dvěme LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 62 dB. Výstupní průměr je 120 mm. Digestoř je dodávaná včetně zpětné klapky.
CATA EMPIRE VD 202060 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 338 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 71 dB |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × 120 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 100 W |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
EMPIRE PR 901000 |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 20 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | žárovka |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |