CATA EMPIRE KD 329060
Komínová digestoř CATA EMPIRE KD 329060 o šířce 60 cm vyniká krásným designem. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 176 m3/h a je vybavená LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 59 dB.
CATA EMPIRE KD 329060
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá (bílé sklo) |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 176 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 59 dB |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × 100 W |
| Výstupní průměr: | 100 mm |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 100 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
EMPIRE PR 901000 |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |