Potrubní ventilátor radiální CATA DUCT IN - LINE 150 / 560 pro odtah až 36 m. ZDARMA k ventilátoru držák pro montáž na zeď nebo strop, odnímatelné příruby pro snazší montáž.
Odsávání vzduchu do potrubí s max. délkou 36 m (podle typu). Ventilátory lze montovat jak ve svislé, tak i v horizontální poloze, je vhodný pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40o C. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z potrubí.
Ventilátor je vyhotoven z mechanicky odolného termoplastu ABS bílé barvy s vysokou barevnou stálostí. Základna držáku je z lakovaného plechu. Z obou stran je ventilátor zakončen přírubami pro připojení potrubí s příslušným průměrem dle typu ventilátoru.
Ventilátor CATA DUCT IN - LINE 150 / 560
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Příkon motoru: | 60 - 80 W |
| Otáčky / min.: | 2.000 - 2.700 |
| Max. sací výkon: | 420 - 560 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 26 - 36 m |
| Hlučnost - 2 m: | 21 - 39 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výbava: | dvě rychlosti - bez elektroniky |
| Montážní poloha: | horizontálně i vertikálně |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ