Potrubní ventilátor CATA DUCT IN - LINE 100 / 270 pro odtah až 18 m, ZDARMA držák pro montáž na zeď nebo strop, odnímatelné příruby pro snazší montáž, 2 rychlosti.
Odsávání vzduchu do potrubí s max. délkou 36 m (podle typu). Ventilátory lze montovat jak ve svislé, tak i v horizontální poloze. Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40o C. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z potrubí.
Ventilátor je vyhotoven z mechanicky odolného termoplastu ABS bílé barvy s vysokou barevnou stálostí. Základna držáku je z lakovaného plechu. Z obou stran je ventilátor zakončen přírubami pro připojení potrubí s příslušným průměrem dle typu ventilátoru.
Ventilátor CATA DUCT IN - LINE 100 / 270
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 18 - 30 W |
| Otáčky / min.: | 1.700 - 2.300 |
| Max. sací výkon: | 190 - 270 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 12 - 18 m |
| Hlučnost - 2 m: | 25 - 30 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výbava: | dvě rychlosti - bez elektroniky |
| Montážní poloha: | horizontálně i vertikálně |
| Hmotnost: | 1 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ