CATA DALIA GLASS TC LED 900 bílá
Komínová digestoř CATA DALIA GLASS TC LED 900 bílá o šířce 90 cm je v nerezovém provedení s bílým sklem. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je dotykové (senzorové) TC Slider. Digestoř má 9 rychlostí + turbo s výkonem až 700 m3/h a je vybavená třemi LED světly 1 W s nastavitelnou regulací jasu. Další užitečnou funkcí je časovač. Maximální hlučnost odsavače je 59 dB.
CATA DALIA GLASS TC LED 900 bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílá |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 39 - 59 dB |
| Ovládání: | nízkozdvihovými tlačítky - senzorové |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 5 |
| osvětlení: | 3 x 1 W LED s regulací jasu |
| Počet motorů a typ: | 1 × 130 W - BRUSHLESS (bezkartáčový) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Maximální příkon motoru: | 130 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | CATA A1 |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |