Neviditelná digestoř CATA CORONA.
Vestavná digestoř CATA CORONA 60 Nerez o šířce 60 cm je určená k zabudování do skříňky. Ovládání je dotykové senzorové - typ VL3. Digestoř má 3 rychlosti (2 + Turbo), s výkonem až 850 m3/h a je vybavená LED páskem 3,5 W. Maximální hlučnost odsavače je 67 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA CORONA 60 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / SKLO |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 850 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-67 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové senzorové VL3 |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | LED pásek 3,5 W |
| Počet motorů a typ: | BT 3 - 1x 280 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | uhlíkový filtr BT3 |
CATA CORONA 60 Nerez
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ