Radiální ventilátor CATA CB - 100 PLUS T se zpětnou klapkou je vhodný pro odsávání do potrubí s maximální délkou 13 metrů. Ventilátor je určen pro odsávání čistého vzduchu bez nečistot.
Ventilátory CATA CB-100 PLUS T jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor ( kuchyně, koupelny, toalety, WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod. ).
Vestavné provedení s nízkou nasávací mřížkou, integrovaná zpětná klapka, antivibrační podložka.
Ventilátor CATA CB - 100 PLUS T
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 25 W |
| Otáčky / min.: | 2.300 |
| Max. sací výkon: | 130 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 13 m |
| Hlučnost - 2 m: | 49 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Zpětná klapka: | součástí |
| Výbava: | Doběhový časovač 3 - 15 min. |
| Montážní poloha: | Na zeď nebo do okna |
| Hmotnost: | 1,12 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Reprezentacní video CATA CB - PLUS :
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ