Axiální ventilátor CATA B - 23 A s automatickou žaluzií. Je vhodný pro restaurace, bary, spol. prostory. Montáž na zeď i do okna (sada ZDARMA).
Montáž ve svislé poloze s odtahem přes zeď nebo přes okno. Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40°C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnost, chemických výparů a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z chladnějšího prostředí (zvenku).
Výhodou je elektricky ovládaná žaluzie.
Ventilátor CATA B - 23 A
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 230 mm |
| Příkon motoru: | 45 W |
| Otáčky / min.: | 1.350 |
| Max. sací výkon: | 825 / 530 m³/hod |
| Hlučnost - 2 m: | 49 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Výbava: | bez elektroniky |
| Zpětná klapka: | automatické žaluzie |
| Montážní poloha: | Na zeď |
| Hmotnost: | 2 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ