Axiální ventilátor CATA B - 12 T z mechanicky odolného termoplastu ABS.
Vhodný na zeď, do stropu či do okna. Ventilátory lze montovat jak ve svislé, tak i v horizontální poloze. Je určen pouze pro vnítřní užití a nutností je zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z potrubí.
Ventilátor s krátkým výdechem, za ventilátorem může následovat koleno.Doběhový časovač 3 - 15 minut.
Ventilátor CATA B - 12 T
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 120 mm |
| Příkon motoru: | 20 W |
| Otáčky / min.: | 2.450 |
| Max. sací výkon: | 190 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 5 m |
| Hlučnost - 2 m: | 45 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Výbava: | doběhový časovač |
| Zpětná klapka: | volitelné příslušenství |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 1 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ