Axiální ventilátor CATA B - 12 PLUS T je vhodný pro odvětrávání přes zeď nebo do kratšího vzduchotechnického potrubí s nízkou tlakovou ztrátou.
Je určen pro odsávání čistého vzduchu bez nečistot. Skřín a čelní panel je vyrobena z mechanicky odolného termoplastu ABS v bílé barvě s vysokou barevnou stálostí. Výhodou ventilátoru je doběhový časovač 3 - 15 minut.
Ventilátor CATA B - 12 plus T
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 120 mm |
| Příkon motoru: | 20 W |
| Otáčky / min.: | 2.450 |
| Max. sací výkon: | 190 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 5 m |
| Hlučnost - 2 m: | 43 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Výbava: | doběhový časovač |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 0,81 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Prezentační video ventilátoru CATA B - PLUS
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ