Axiální ventilátor CATA B - 10 PLUS je vhodný pro odvětrávání přes zeď nebo do kratšího vzduchotechnického potrubí s nízkou tlakovou ztrátou.
Je určen pro odsávání čistého vzduchu bez nečistot. Skřín a čelní panel je vyrobena z mechanicky odolného termoplastu ABS v bílé barvě s vysokou barevnou stálostí.
Ventilátor CATA B - 10 plus
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 15 W |
| Otáčky / min.: | 2.500 |
| Max. sací výkon: | 98 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 3 m |
| Hlučnost - 2 m: | 41 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Výbava: | bez elektroniky |
| Zpětná klapka: | volitelné příslušenství |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Prezentační video ventilátoru CATA B - PLUS
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ