Komínová digestoř do rohu CATA ANGOLO VL3 Nerez 1000, šířka: 1000 mm, provedení: nerez, ovládání VL3 s modře prosvětlenými tlačítky, 1x motor BT2 240 W, 3 rychlosti, 645 m3/h (5 Pa), max. hlučnost Lw 67 dB(A), max. tlak 405 Pa, 15 min. časovač, halogenová světla
Možno použít i jako recirkulační.
CATA ANGOLO VL3 Nerez 1000:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Průměr: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | Elektronické VL3 s modrým LED podsvícením |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | Halogenové 2 × 50 W |
| Regulace intensity osvětlení: | Ano |
| Počet motorů a typ: | 1x BT2 × 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 |
| Hmotnost: | 32,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 240 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| Typ uhlíkového filtru: |
Uhlíkový filtr A1 |
CATA ANGOLO VL3 Nerez 1000
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na hlavní stranu GAS.cz