topení a průtokový ohřev teplé vody
Plynový závěsný kondenzační kotel ARISTON CLAS ONE WIFI 24 pro vytápění a průtokový ohřev teplé vody. Kotel je vyzbrojený nejnovějším, elektronicky řízeným modulačním čerpadlem, plnícím normu ErP Ready. Nová konstrukce primárního výměníku typu XtraTech™ zaručuje rychlý ohřev topného média, při minimalizování teplotních ztrát. Kotel je uzpůsoben k ohřevu teplé vody pomocí kvalitního lamelového výměníku.
Kotel má intuitivní ovládání, pomocí tlačítek a velkého přehledného displeje. Výhodou kotlů řady ONE+ je možnost jejich připojení k domácí Wi-Fi síti a následně jejich dálkové ovládání přes aplikaci mobilního telefonu včetně servisního dohledu!
Kotel ARISTON GENUS ONE+ WIFI 24 je již nachystán na jiné druhy plynu i s příměsí do 20% vodíku !!!
Pro tento kotel výrobce ARISTON poskytuje 10letou záruku na na teplovodní zabudovaný výměník XtraTech™ s podmínkou, že již při instalaci bude kotel vybaven magnetickým filtrem na vstupu vratné vody do kotle (viz související zboží) a pravidelným servisem a kvalitou topného media dle návodu.
Zákazník má možnost získat při každoroční servisní prohlídce plnou prodlouženou záruku v délce 5 roků na ostatní části kotle včetně práce.
ARISTON CLAS ONE WIFI 24
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | kondenzační |
| Jnenovitý výkon: | 3,7 - 22,0 kW |
| Výkon (při spádu 50° - 30°C) |
3,9 - 23,6 kW |
| Modulace: | 1:7 |
| Odtah spalin: | kondenzační, přes stěnu ven nebo do komína |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Celková elektrická spotřeba: | 77 W |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Objem zabudované expanzní nádoby: | 8 litrů |
| Maximální ohřevný tlak: | 0,3 MPa (3 bar) |
| Váha kotle bez topného media | 29,7 kG |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 745 x 400 x 315 mm |
| Energetická třída topení/ohřev vody: | A/A |
Série ONE+ WIFI zahrnuje tři řady kotlů: kotle Clas ONE+ WIFI nahrazuje kotle Clas One, Clas Premium EVO, Genus ONE+ WIFI jako nástupce Genus One, Genus Premium EVO a prémiový segment zastoupený kotlem ALTEAS ONE+ NET. Kotle série ONE+ jsou založeny na novém výměníku tepla XTRATECH se zdokonaleným designem. Toto termoregulační příslušenství série ONE+ výrazně zvyšuje účinnost a komfort. Dálkové ovládání nové generace umožňuje snadné ovládání a údržbu systému.Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění plynové revize.
Provádíme i pravidelné roční revize kotlů.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | průtočný ohřev |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |