Nová doba vyžaduje nové řešení. Tento špičkový model kotle ARISTON ALTEAS ONE+ potěší nejen svojí užitnou hodnotou, ale i praktičností, výkonem při zachování maximální úspornosti, moderním vzhledem s čelním rámem UltraSafe a možností ovládání a diagnostiky pomocí mobilní aplikace. Součástí dodávky kotle Součástí dodávky kotle již není venkovní ekvitermní čidlo a pokojový termostat SENSYS HD.
Plynový závěsný kondenzační kotel pro vytápění s průtočným ohřevem teplé vody. Kotel je vyzbrojený nejnovějším, elektronicky řízeným modulačním čerpadlem, plnícím normu ErP Ready. Nová konstrukce primárního výměníku typu XtraTech™ zaručuje rychlý ohřev topného média, při minimalizování teplotních ztrát. Nespornou výhodou kotle je jeho použití na zemní plyn, ale i propan-butan, kdy není nutno vyměnit plynové trysky, jelikož je vše nastavuje elektronicky. Kotel má intuitivní ovládání, pomocí dotykových senzorů. Výhodou kotlů řady ALTEAS ONE je možnost jejich připojení k domácí Wi-Fi síti a jejich dálkové ovládání a diagnostiku přes aplikaci mobilního telefonu nebo internet.
Pro tento kotel výrobce ARISTON poskytuje 10letou záruku na na teplovodní zabudovaný výměník XtraTech™ s podmínkou, že již při instalaci bude kotel vybaven magnetickým filtrem na vstupu vratné vody do kotle (viz související zboží) a pravidelným servisem a kvalitou topného media dle návodu.
Zákazník má možnost prodloužení záruky od své záruční servisní organizace, dle podmínek výrobce kotle.
ARISTON ALTEAS ONE+ NET 30, výkon 3,1 - 30,3 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 3,1 - 30,3 kW (při spádu 50° - 30°C) |
| Modulace: | 1:10 |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Průtokový ohřev teplé vody: |
ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Celková elektrická spotřeba: | 91 W |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Objem zabudované expanzní nádoby: | 8 litrů |
| Maximální ohřevný tlak: | 0,3 MPa (3 bar) |
| Váha kotle bez topného media | 35,3 kG |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 745 x 440 x 315 mm |
| Energetická třída topení/ohřev vody: | A/A |
Série ONE+ zahrnuje tři řady kotlů: kotle Clas ONE+ nahrazuje kotle Clas Premium EVO, Genus ONE+ jako nástupce Genus Premium EVO a prémiový segment zastoupený kotlem ALTEAS. Kotle série ONE jsou založeny na novém výměníku tepla XTRATECH se zdokonaleným designem. Toto termoregulační příslušenství série ONE výrazně zvyšuje účinnost a komfort. Dálkové ovládání nové generace umožňuje snadné ovládání a údržbu systému.Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K plynovému kotli ARISTON se výborně hodí zásobníky teplé vody DZ Dražice.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění roční servisní kontroly.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ