Moderní nástěnná (komínová) digestoř AIRFORCE VITAMINA FENIX 90 BK vyniká svým krásným designem. Je vybavená nadstandardně výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Hlavní předností tohoto modelu je možnost přímého odtahu dozadu. Je vybaven motorem s možností otočení o 90 °, což umožňuje připojení odtahového potrubí z horní nebo zadní strany digestoře.
Výhodou digestoře je porcelánová kamenina Gres, která se snadno udržuje.
Digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, štěrbinové sání, dotykovým ovládáním, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, automatickým senzorem regulujícím stupeň výkonu a signalizací nasycení filtrů, dvěma LED diodovými žárovkami.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi pro odtah přímo dozadu (bez nutnosti použití komínu), teleskopický komín je možné v případě zájmu dokoupit. V případě instalace odsavače v odtahové verzi je vhodné k digestoři dokoupit zpětnou klapku, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | oxidově hnědá / porcelánová kamenina |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 700 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 66 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční desku Airforce |
| Ovládání: | dotykové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 ( + 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 2,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 24,24 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAV90 (set) |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | ostatní |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |