Vestavná digestoř AIRFORCE Modulo E 53 X je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. Hlavní předností tohoto modelu je možnost přímého odtahu dozadu. Je vybaven motorem s možností otočení o 90 °, což umožňuje připojení odtahového potrubí z horní nebo zadní strany digestoře.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete zde.
Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Tělo odsavače par je vyrobeno z jemně kartáčovaného nerezu. Možnost vestavění digestoře do skříňky zaručuje maximální pohodlí při vaření.
Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost zachycení par vzniklých při vaření, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění. Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které nabízí vysoce účinné filtrování mastnot, není třeba je měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.
Digestoř AIRFORCE Modulo E 53 X disponuje 4 rychlostmi (3+1 intenzivní). Ovládání odsavače par je možné pomocí dotykového ovládání nebo dálkového ovladače, které je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Osvětlení digestoře Modulo E 53 X je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr. Záruka na funkční díly 5 let.
AIRFORCE Modulo E 53 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | vestavná / nerez |
| Šířka: | 53 cm |
| Maximální výkon: | 670 m3/h |
| Výkon dle IEC: | 250-480 (606) m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 64 (67) dB(A) |
| Možnost propojení: | Ano (indukční desky AIRFORCE) |
| Ovládání: | dotykové / dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 ( + 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 12,65 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Výstupní hrdlo - průměr: |
150 mm |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCAMODE |
AIRFORCE Modulo E 53 X
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.cz
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Extra tichý (pod 53 dB) | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |