Moderní nástěnná (komínová) digestoř AIRFORCE GRAPHITE VERTICAL 90 BK / X vyniká svým neobvyklým designem. Je vybavená nadstandardně výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Hlavní předností tohoto modelu je možnost přímého odtahu dozadu. Je vybaven motorem s možností otočení o 90 °, což umožňuje připojení odtahového potrubí z horní nebo zadní strany digestoře.
Digestoř je vybavena kovovými tukovými filtry, štěrbinovým sáním, dotykovým ovládáním, dvěma LED diodovými žárovkami, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, automatickým senzorem regulujícím stupeň výkonu a signalizací nasycení filtrů, umožňuje snadnou údržbu povrchu odsavače par.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je teleskopický komín. V případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let. Pouze na objednávku, dodací lhůta 10 týdnů.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 700 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 66 dB(A) |
| Možnost propojení: | ne |
| Ovládání: | dotykové |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 ( + 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 28,4 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF152A (set) |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ</