Vestavná digestoř AIRFORCE F96 TLC 83 BK/X v přímých, čistých liniích je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete zde.
Ventilační jednotku digestoře AIRFORCE F96 TLC 83 BK/X je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Tělo odsavače par je vyrobeno z jemně kartáčovaného nerezu. Možnost vestavění digestoře do podhledu nebo do rampy zaručuje maximální pohodlí při vaření.
Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost zachycení par vzniklých při vaření, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.
Digestoř je vybavena profesionálními nerezovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Disponuje 3 rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, který je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Osvětlení digestoře je zajištěno LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr. Záruka na funkční díly 5 let.
AIRFORCE F96 TLC 83 BK/X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | vestavná / černá-nerez |
| Šířka: | 83 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 630 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 66 dB(A) |
| Možnost propojení: | Ano (indukřní desky AIRFORCE) |
| Ovládání: | dálkové / z varné desky |
| Filtr: | nerezový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 ( + 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 4 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 15,0 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Výstupní hrdlo - průměr: |
150 mm |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCACONFF16 |
AIRFORCE F96 TLC 83 BK/X
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Extra tichý (pod 53 dB) | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |