Vestavná digestoř AIRFORCE F96 TLC 53 WH/X v přímých, čistých liniích vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie. TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce.
Ventilační jednotku digestoře je možné pomocí sady EVJ AF2 přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Tělo odsavače par v kombinaci jemně kartáčovaného nerezu a panelu z bílého skla podtrhne vzhled vaší kuchyně.
Možnost vestavění digestoře do podhledu nebo do rampy zaručuje maximální pohodlí při vaření. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost zachycení par vzniklých při vaření, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.
Digestoř je vybavena profesionálními nerezovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Disponuje 3 rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání.
Ovládání odsavače par je možné pomocí dálkového ovladače, který je součástí základní výbavy. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Osvětlení digestoře je zajištěno LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr. Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 83 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 630 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 67 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 +1 |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 4 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 11,0 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Ne |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na Vestavné digestoře.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |