Luxusní ostrůvková digestoř AIRFORCE CONCRETE GRES TLC 40 PSA vyniká svým krásným designem. Je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Tělo odsavače par je vyrobeno z porcelánové kameniny Gres, materiálu, díky kterému se z digestoře stává designový skvost. Porcelánová kamenina Gres se snadno čistí a vyznačuje se vysokou odolností proti teplu a vlhkosti.
Digestoř je vybavena profesionálními nerezovými kazetovými tukovými filtry, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, dvěmi LED doidovými žárovkami, dálkovým ovladačem. V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | savojský kámen slonovinový / porcelánová keramika |
| Šířka: | 40 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 650 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 65 dB(A) |
| Možnost propojení: | ano s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 2,2 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 19,8 kg |
| Možnost odtahu: | ne |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCA267 |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | ostatní |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |