ABX Viking I
- provedení černý lak
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen:35 | 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 140 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
953 x 499 x 426 mm |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutné dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
1,5 kg / h |
ABX Viking 1
Všechny produkty firmy ABX, spol. s r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |