ABX Vigo pískovec
- provedení černý lak, pískovec
Elegantní kamna kulatého tvaru ABX Vigo pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obložením. Díky svému výkonu a externímu přívodu vzduchu jsou určeny i pro nízkoenergetické domy. Velká spalovací komora je vyložená vermikulitovou vyzdívkou a odolným litinovým roštem. Ovládací prvky jsou z broušené nerez oceli. Pro odvod spalin lze využít horní nebo zadní vývod kouřovodu. Kamna splňují nejpřísnější německé a rakouské normy.
Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
ABX Vigo pískovec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, pískovec |
| Rozsah výkonu: | 3 - 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní/zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo / dřevěné brikety |
| Délka polen: | 28 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1162 x 465 x 465 mm |
| Hmotnost: | 121 kg |
| Spotřeba paliva: |
1,7 kg / h (dřevo) |
ABX Vigo pískovec
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |