ABX Turku
- provedení: černý lak / kachle cotto
- možnost akumulace
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / cotto |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo / dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1425 x 550 x 451 mm |
| Hmotnost: | 131 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduhu: | Ano - nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Turku cotto
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |