ABX Turku Aqua 4,5kW bílá
- provedení černý lak / bílé kachle
ABX Turku Aqua 4,5kW bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / bílé kachle |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Výkon do vody: | až 5,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní / horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo / dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1425 x 553 x 453 mm |
| Hmotnost: | 161 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,3 kg / h (dřevo) |
ABX Turku Aqua 4,5kW bílá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |